O inwestycji

BALTIC RESIDENCE MIĘDZYZDROJE – unikatowa inwestycja nad polskim wybrzeżem z bezpośrednim zejściem na plażę. Kompleksowa w 100% rewitalizacja budynku z 1890 roku.

Nieszablonowy design oraz niepowtarzalna architektura. Budynek 4 kondygnacyjny w pierwszej linii zabudowy. Bezkonkurencyjny budynek na skalę całego wybrzeża, uważany za Perłę Bałtyku.
37 Luksusowych lokali mieszkalnych wraz z pełnym zapleczem udogodnień.

2 Restauracje z ogródkami, całodobowe SPA z krytym basenem, taras widokowo-rekreacyjny, ROOM-SERVICE z całodobową obsługą na całym obiekcie – pokoje, SPA, taras, Monitoring i ochrona 24H, videodomofony, recepcja.

Bardzo luksusowe klimatyzowane części wspólne w standardzie 5 gwiazdkowym z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Styl XIX wieczny z dbałością o detale, bardzo przestronne. Winda otwarta obsługująca garaże, basen, restauracje, taras i apartamenty.

 

 

Wysokość Apartamentów od 3,2m do 3,9m każdy z tarasem lub balkonem dające pełen komfort wypoczynku. Olbrzymie okna, przesuwane drzwi tarasowe w systemie HS, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja kanałowa. Stolarka wewnętrzna i zewnętrzna najwyższej jakości Mahoń Maranti. Budynek energooszczędny, bardzo akustyczny.

Cena zależna od wielkości tarasu i usytuowania w obiekcie – np. z widokiem na morze.

udogodnienia

Całodobowy ROOM-SERVICE i SPA z krytym basenem
Bezpośrednie zejście na plażę przed obiektem
Dwie całoroczne restauracje o najwyższym standardzie.
Garaże z bezpośrednim wejściem do apartamentowca
Całodobowa ochrona i monitoring
Doskonała lokalizacja 150 metrów od molo